Rewolucyjna telewizja internetowa

Telewizja internetowa stała się powszechna i wkrótce zastąpi telewizję tradycyjną. Według najnowszych badań, 44,6% użytkowników Internetu w Polsce ogląda regularnie treści wideo.

Dlaczego telewizja internetowa?

 • Efektywny nośnik reklamy

  Telewizja internetowa jest wiarygodnym i efektywnym nośnikiem reklamy.

 • Nieograniczony zasięg

  Największe telewizje internetowe w Polsce są wykorzystywane przez miliony unikalnych użytkowników.

 • Wysoka jakość

  Zwykłe łącze internetowe pozwala na oglądanie przekazu w jakości Full HD.

 • What-Where-When

  To użytkownik decyduje jaką treść ogląda, na jakim urządzeniu i kiedy.

 • Łatwość uruchamiania

  Do uruchomienia telewizji internetowej wystarczy dobry pomysł i odpowiedni partner technologiczny.

 • Niskie koszty

  Koszty telewizji internetowej "podążają" za oglądalnością. Opłaty za transmisję w redGalaxy CDN nie są tak wysokie jak za dzierżawę łączy internetowych.

 • Bezpieczeństwo

  Dzięki wykorzystaniu systemów DRM treści multimedialne w Internecie mogą być zabezpieczone przed niepowołanym dostępem i powielaniem.

Jesteśmy liderem technologicznym

Największy CDN
Zbudowaliśmy największy system dystrybucji treści w Polsce, obsługujący setki tysięcy jednoczesnych strumieni.
Autorska technologia
Nasze produkty i usługi bazują na własnej, rozwijanej od wielu lat technologii. Dzięki temu uzyskujemy przewagę.
Doświadczenie
Wspieramy największe w Polsce telewizje internetowe, takie jak: player.pl, tvn24.pl, ipla.tv, nc+ play.now czy multimediago.pl.

Co daje nasza technologia?

Dzięki naszej technologii możliwe jest sprawne uruchomienie telewizji internetowej i dystrybucja materiałów oraz strumieni wysokiej jakości, do nieograniczonej liczby widzów.

Stworzona od podstaw

Rozwijane przez nas produkty i usługi to wynik wieloletnich prac rozwojowych. Minimalizujemy ilość zewnętrznych komponentów, na których bazujemy - preferujemy inwestowanie w rozwój własnego oprogramowania i technologii. Dzięki temu, możemy z łatwością tworzyć dedykowane funkcjonalności dla naszych Klientów. W naszych szeregach pracują inżynierowie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oprogramowania, budowie systemów operacyjnych i sieci komputerowych oraz technologiach multimedialnych. Rozumiemy niskopoziomowe technologie i dlatego możemy osiągnąć bardzo dużą wydajność.

Kompleksowa

Oferujemy pełen ekosystem produktów i usług obsługujący cały proces związany z przetwarzaniem, publikacją i sprzedażą treści multimedialnych.

Zgodna ze standardami

Obserwujemy rozwój najważniejszych rynkowych standardów w zakresie transmisji wideo. Dbamy o to, żeby nasze oprogramowanie rozwijało się zgodnie z nimi, a także z najnowszymi trendami rynkowymi. Posiadamy umowy partnerskie z najważniejszymi dostawcami technologii DRM: Microsoft (Playready) i Google (Widevine).

Dojrzała

Współpracujemy z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi oraz dostawcami treści telewizyjnych (zobacz szczegóły). Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów i zawsze jesteśmy gotowi do implementacji dedykowanych funkcjonalności. Oferowane przez nas usługi i oprogramowanie to suma doświadczenia naszego i naszych Klientów.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.