Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT/Researcher

Miejsce pracy: Warszawa - Praga Płd

Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za:

 • wsparcie procesu rekrutacji poprzez wstępną selekcję aplikacji, kontakt telefoniczny z kandydatami, wysyłanie zadań rekrutacyjnych, umawianie spotkań i wysyłanie informacji zwrotnej kandydatom,
 • aktywne poszukiwania kandydatów na stanowiska IT,
 • zamieszczanie i aktualizację ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie,
 • udział w targach pracy, współpracę z uczelniami i biurami karier,
 • współpracę z agencjami doradztwa personalnego.


Wymagania:
 • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub pokrewnym),
 • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji,
 • komunikatywność, zaangażowanie i duża orientacja na realizację celów,
 • dokładność w realizacji powierzonych zadań i odpowiedzialność,
 • cierpliwość i wytrwałość przy wykonywaniu powtarzalnych czynności związanych z wyszukiwaniem i przeglądaniem dużej ilości danych,
 • dobra znajomość języka angielskiego,
 • doświadczenie zawodowe zdobyte w agencji rekrutacyjnej na stanowisku researcher będzie dodatkowym atutem.


Wybranej osobie oferujemy:
 • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i ciekawego doświadczenia z zakresu rekrutacji w wewnętrznym dziale HR w prężnie rozwijającej się firmie IT,
 • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: opiekę medyczną w Medicover, dofinansowaną kartę sportową, zajęcia językowe w firmie, szkolenia, bibliotekę firmową, parking dla rowerów i wiele innych,
 • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w wielu projektach Działu HR.


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 10 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Z uwagi na fakt, że korzystamy z usług poczty elektronicznej świadczonych przez Google Inc. przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić.