Programista Android

Miejsce pracy: Warszawa, Praga Płd

Opis stanowiska:

W Atende Software rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - redGalaxy. Z redGalaxy korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo. Stworzone przez nas aplikacje mobilne od wielu miesięcy utrzymują się na czołowych miejscach popularności, zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple Appstore.   Twoim zadaniem będzie bieżący rozwój aplikacji redGalaxy dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android i Android TV, a także udział w projektach wdrożeniowych na rzecz klientów takich jak TVN, P4 (operator sieci Play), czy Vectra. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należała również współpraca z zespołem back-end oraz zespołem UI/UX.

Wymagania:
  • znajomość języka Java oraz platformy Android,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla platformy Android,
  • ogólna znajomość aspektów integracyjnych z back-end (protokół HTTP, interfejsy REST, wykorzystujące notację JSON),
  • mile widziana znajomość aspektów związanych z technologiami multimedialnymi (MPEG-DASH, Widevine DRM).

W codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia:
  • Jira
  • Confluence
  • Git
  • Gitlab
  • Redmine
  • Jenkins
  • Fabric
  • IntelliJ IDEA

Oferujemy:
  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt - oferujemy wynagrodzenie do 100 zł netto za godz.),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@atendesoftware.pl

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@atendesoftware.pl.